«Батьківщина» представлятиме інтереси жителів Сумщини майже у всіх місцевих радах

ВО «Батьківщина» отримало представництво майже у всіх місцевих радах Сумської області.

Як повідомляє пресслужба обласної парторганізації, «батьківщинівці» отримали 254 депутатських мандати.

Зі словами вдячності за підтримку на місцевих виборах до жителів Сумщини звернувся голова обласного осередку ВО «Батьківщина» Вадим Лисий.

«Вдячний усім, хто прийшов на виборчі дільниці, здійснив своє волевиявлення та віддав свій голос за нашу команду. Попереду в депутатів багато роботи: перед нами стоїть важливе завдання – виправдати довіру виборців і виконати покладені зобов’язання. Виборча кампанія на Сумщині завершена, а щоденна робота депутатів на благо своїх громад лише починається. Шановні сумчани, залишився ще один, не менш важливий, етап виборів – другий тур з обрання Сумського міського голови, який відбудеться 15 листопада», – зазначив «батьківщинівець».

За офіційним протоколом обласної ТВК, в обласній раді 8 скликання команда «Батьківщини» буде представлена у складі десяти осіб: Лисий Вадим Вікторович, Поцелуєв Володимир Іванович, Галаєв Магомед-Шаріп Джамалович, Приходько Катерина Степанівна, Горох Володимир Васильович, Мотречко Віра Володимирівна, Войтенко Володимир Володимирович, Кірюхін Дмитро Євгенійович, Гордієнко Геннадій Іванович, Іванов Ілля Вікторович.

«Батьківщинівцям» довіряють і управління громадами. Головою Буринської міської ради вдруге став Ладуха Віктор Борисович. Керувати Миколаївською громадою Сумського району буде Самотой Сергій Володимирович. У Сумах представник «Батьківщини» Олександр Лисенко отримав 44,2% у першому турі виборчих перегонів і змагатиметься за крісло голови територіальної громади у другому турі – 15 листопада.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова