«Батьківщина» Новомосковська організувала турнір пам’яті свого земляка

Благодійний фонд «Тепле серце», засновником якого є голова окружної партійної організації ВО «Батьківщина» Віталій Скакуненко, став одним із організаторів турніру пам’яті майстра спорту з пауерліфтингу Олександра Мітягіна.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, такі змагання відбулися пятий рік поспіль.

Благодійний фонд «Тепле серце» взяв на себе організаційну частину турніру.

Змагання відбулися на подвірї середньої школи № 7 житлового масиву Решкут, де ріс Олександр Мітягін.

Місцеві богатирі переконливо продемонстрували свою міць. Один з них, Володимир Шовкун, штовхнув 225 кілограмів, що майже вдвічі більше його власної ваги. Такі ж вражаючі результати показали й інші атлети.

Олександр Мітягін був помітною людиною у Новомосковську. Разом з братом Олексієм вони удостоїлися звання майстрів спорту з пауерліфтингу.  Олександр власними силами відновив спортивний зал у себе на Решкуті, тренував дітей і дорослих. При цьому важко працював відразу на декількох роботах.

Коли у 2014-у році розпочалася російська агресія на Донбасі, не залишився осторонь  вступив до батальйону «Дніпро-1». Спортивного тямущого чоловіка відразу взяли до складу розвідувальної групи. Позивний «Фізрук», який отримав Саша, говорить сам за себе. Виконуючи завдання у Донецькій області, Мітягін із побратимами потрапив у полон. Про загибель Олександра його рідні та друзі дізналися пізніше …

На честь Олександра Мітягіна на Решкуті назвали вулицю.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова