«Батьківщина» ініціює введення мораторію на будь-які зміни меж чорнобильських зон!

Проект постанови Уряду про перегляд меж третьої зони радіаційного зараження викликав значний суспільний резонанс серед мешканців Коростенського району Житомирщини. Робоча поїздка до Коростеня Юлії Тимошенко разом з народними депутатами з парламентської фракції «Батьківщина» стала реакцією на звернення місцевої партійної команди щодо неприпустимості ліквідації пільг для чорнобильців та необхідності захисту законних прав земляків.

Обговорення наслідків соціально несправедливої постанови Уряду з місцевим партійним активом, представниками громадських організацій та ініціативних груп з питань захисту прав чорнобильців привело до розробки алгоритму дій щодо недопущенню прийняття цього ганебного документу.

«Батьківщина» ініціює прийняття Верховної Радою України постанови щодо введення мораторію на будь-які зміни меж чорнобильських зон. Цей крок дозволить зберегти діючи пільги чорнобильцям та забезпечити соціальну справедливість для мешканців зон радіаційного зараження. Заради захисту інтересів чорнобильців народні депутати з «Батьківщини» проведуть переговори з представниками всіх депутатських фракцій для формування консолідованої державницької позиції Парламенту», – заявила Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова