«Батьківщина» допомогла організувати боксерський турнір у Кам’янському

Депутат Кам’янської міської ради від ВО «Батьківщина» Сергій Миршавка підтримав проведення турніру з боксу пам’яті тренера Валерія Макарова.

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партійного осередку.

Ідея започаткувати змагання пам’яті тренера Валерія Макарова, який зробив великий внесок у розвиток боксу в Кам’янському, виникла ще три роки. І тільки тепер її змогли втілити в життя, чим організатори значною мірою завдячують Сергієві Миршавці.

У змаганнях взяли участь близько 120 спортсменів (2004 року народження і молодших) із Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу, Вільногірська, Жовтих Вод, Тернівки та Покровська (Донецька область). Але найбільше було кам’янчан – до 60 боксерів.

«Надалі ми хочемо зробити турнір для ще молодших хлопчаків. Нинішній турнір, а він перший, має назавжди запам’ятатися всім його учасникам», – говорить організатор змагань, тренер Вадим Бурбига.

Саме депутат від ВО «Батьківщина» Сергій Миршавка відомий у Кам’янському тим, що вже впродовж не одного року надає підтримку в проведенні різноманітних спортивних змагань, зокрема й боксерських.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова