Анжеліка Лабунська: Якщо продамо землі – продамо життя майбутніх поколінь

Очільниця Житомирської обласної парторганізації Анжеліка Лабунська провела у Житомирі пресконференцію «Відкриття ринку землі – загроза існуванню Української держави».

Як повідомляє пресслужба Житомирського обласного осередку партії на заході   виступили заступник голови обласного партосередку Віталій Сорока, та голова обласного Штабу захисту землі Максим Самчик.


Анжеліка Лабунська заявила, що сьогодні лише «Батьківщина» на чолі з лідером партії Юлією Тимошенко заважає нинішній владі остаточно розпродати українську землю, яка займає 72% території нашої держави і може стати запорукою розвитку України як фермерської держави. Юлія Тимошенко вже не раз зазначила, що замість розпродажу земель, потрібно спрямувати сили на розвиток вітчизняного фермерства, яке збільшить кількість робочих місць та позитивно вплине на економіку країни.

«Для України сьогодні дуже важливо захистити тих, хто на землі прцює та створює робочі місця на селі. Продаж землі зруйнує фермерство та приведе до колапсу», – наголосив Віталій Сорока.

Голова Штабу захисту землі Максим Самчик заявив, що аграрії наполягають на проведенні референдуму з питання продажу землі. У парламенті  зареєстровано декілька різних законопроєктів про референдум, які подавалися представниками різних депутатських фракцій. Однак, всі вони були відхилені пропрезидентською монобільшістю «Слуга народу», бо ті діють не в інтересах українців, а захищають фінансові інтереси своїх «іноземних партнерів».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова