Олександра Кужель: Рада має терміново розглянути законопроекти «Батьківщини» щодо деофшоризації

Підтримка депутатами законопроектів щодо деофшоризації, внесених «Батьківщиною», понад рік тому стала би гідною відповіддю на звинувачення президента та його оточення в несплаті податків.

Про це зазначила народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель в ефірі телеканалу «NewsOne», коментуючи наслідки чергового офшорного скандалу за участю Петра Порошенка.

«У нас є законопроекти про офшори і вони  давно зареєстровані. Сьогодні треба не просто казати, що хтось проти офшорів, а вимагати внести їх до розгляду парламенту», – зауважила політик.

Олександра Кужель також сказала, що не уявляє, як можна довіряти президенту, який під час Іловайського котла, коли під вікнами президентської Адміністрації стояли жінки та матері воїнів, коли солдати гинули під обстрілами, відкриває офшорні рахунки.

«Якби Порошенко мав волю продемонструвати прагнення до боротьби з офшорами, йому було б достатньо підтримати законопроекти «Батьківщини». Але все відбулось навпаки: замість того, щоб підтримати законопроекти щодо деофшоризації, припинити подальше ухилення від податків і приховування капіталу в офшорах, наказав не випускати ці проекти законів з комітету», – повідомила народний депутат від «Батьківщини».

Олександра Кужель наголосила на тому, що в усіх цивілізованих країнах політики, причетні до офшорних скандалів, пішли у відставку, а віце-прем’єр Польщі закликав головні європейські організації приступити до термінового розслідування щодо приховування багатіями своїх прибутків від оподаткування.

«І тільки в нас нічого не відбувається. Президент сам в цьому бере участь», – обурилася вона і висловила надію на те, що Україна піде шляхом цивілізованих країн, а фігуранти оприлюдненого нещодавно розслідування будуть покарані.

«Райські документи» – це лакмусовий папірець для ГПУ і НАБУ», – підсумувала політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова