Олексій Рябчин взяв участь у зустрічі з представником ОБСЄ Пером Фішером

Народний депутат від «Батьківщини» Олексій Рябчин на запрошення посла ФРН в Україні Ернста Райхеля взяв участь у зустрічі з представником ОБСЄ у Робочій групі з економічних питань та відновлення Тристоронньої контактної групи Пером Фішером.

У своєму виступі представник «Батьківщини» порушив питання необхідності запобігти можливій масштабній екологічній катастрофі в результаті окупації частини Донбасу. Йдеться про затоплення шахт, забруднення радіоактивними відходами тощо.

«Також зупинився на проблемних питаннях невиплати пенсій переселенцям і особистої відповідальності керівництва Міністерства соціальної політики України за провал цього напрямку», – зазначив політик.

Депутат від «Батьківщини» подякував міжнародним партнерам за їхні зусилля та підтримку України.

«Однак змушений констатувати відсутність прогресу практично за всіма напрямками – від стабільного функціонування мобільного зв’язку на окупованих територіях Донбасу до забезпечення водою людей та підприємств, наприклад, Авдіївського коксохімічного заводу», – сказав парламентарій.

На переконання Рябчина, відсутність прогресу свідчить про те, що, незважаючи на наявність діалогу, Мінський процес зайшов у глухий кут, і ми констатуємо небажання Кремля виконувати взяті на себе зобов’язання.

У зустрічі також брали участь посол Республіки Італія, що зараз головує в ОБСЄ, представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста (ICRC), бізнесу та громадськості.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова