Григорій Немиря взяв участь у зустрічі ЄНП та групи однодумців у ПА ОБСЄ

У четвер, 24 вересня, заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря взяв участь в онлайн-зустрічі Європейської народної партії та групи однодумців в Парламентській Асамблеї ОБСЄ.

Григорій Немиря поінформував учасників про політичну ситуацію в Україні, боротьбу з наслідками пандемії Covid-19 та стан справ на Донбасі й в анексованому Криму. У цьому зв‘язку він звернув увагу на відсутність прогресу у процесі досягнення миру на Донбасі.

Окремо політик зупинився на ході передвиборчої кампанії під час місцевих виборів, які мають відбутися наприкінці жовтня цього року.

Григорій Немиря також повідомив про нещодавно ухвалену заяву Верховної Ради України щодо ситуації в Республіці Білорусь. У ній, зокрема, парламент України засуджує численні факти переслідувань і насильства щодо громадян Республіки Білорусь, вимагає звільнення всіх без винятку затриманих і сподівається, що офіційна влада Білорусі не допустить подальшої ескалації й напруги в білоруському суспільстві, переслідувань за політичними мотивами своїх опонентів та приєднується до оцінок Європейського Парламенту щодо недемократичного характеру президентських виборів у Білорусі та підтримує запровадження санкцій стосовно осіб, відповідальних за фальсифікації результатів виборів і застосування насильства проти протестувальників.

На заході виступили Президент ПА ОБСЄ Георгій Церетелі, Президент ЄНП Дональд Туск та Голова групи Європейської народної партії та однодумців в Парламентській Асамблеї ОБСЄ Маргарета Седерфельт.

Григорій Немия був єдиним депутатом ВРУ, членом Постійної Делегації у ПА ОБСЄ від України, який взяв участь у цій зустрічі.

Нагадаємо, що ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 83 партій та партнерів з 43 країн, Президент Європейської Комісії, 10 голів країн-членів ЄС та 4 голови країн, які не є членами ЄС, 10 членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова