Григорій Немиря зустрівся з Генсеком ОБСЄ

Сьогодні, 30 травня, заступник Голови партії «Батьківщина», заступник голови Постійної делегації ВРУ у ПА ОБСЄ, Перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря провів зустріч із Генеральним секретарем ОБСЄ Хельгою Шмід.

Сторони обговорили політичну та безпекову ситуацію в Україні, питання співробітництва між нашою державою та ОБСЄ, ситуацію, яка склалася через агресію Росії на Сході нашої держави і її загострення, анексію Криму та роль ОБСЄ у відновленні миру на нашій території. Окрему увагу було приділено діяльності Спеціальної моніторингової місії в Україні (СММ) та підвищенню ефективності виконання її мандата у сфері моніторингу ситуації на тимчасово окупованих територіях нашої держави.

У цьому зв’язку Григорій Немиря подякував ОБСЄ за допомогу Україні та закликав до активізації зусиль задля якнайшвидшого вирішення збройного конфлікту на Донбасі.

Політик також детально поінформував про позицію партії «Батьківщина» щодо Мінських домовленостей. Окремо він наголосив на необхідності забезпечення політичних, соціальних та економічних прав вимушених переселенців.

Зустріч відбулася в рамках спілкування Хельги Шмід з керівництвом Постійної делегації ВРУ у ПА ОБСЄ.

Нагадаємо, що 26-30 травня Хельга Шмід перебуває з офіційним візитом в Україні, у рамках якого вона здійснила поїздку на лінію розмежування в Донецькій і Луганській областях, де ознайомилася з безпековою та гуманітарною ситуацією й умовами діяльності Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ. Це перший її візит в Україну після призначення на посаду.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова