Олексій Рябчин у листі запросив міністра ФРН Штайнмайєра відвідати Донецький національний університет

Заступник голови партії «Батьківщина», Голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря передав міністру закордонних справ Німеччини Франк-Вальтеру Штайнмайєру лист із запрошенням виступити перед студентами переселеного до Вінниці Донецького національного університету .

Також документ продублювали офіційними каналами через Міністерство закордонних справ України.

Лист підготували ректор Донецького національного університету, голова Ради ректорів переселених вузів Роман Гринюк і народний депутат від «Батьківщини», доцент ДонНУ Олексій Рябчин.

Як відомо, до міста Вінниця разом із університетом з тимчасово окупованих територій переїхали близько 6 тисяч студентів та 954 співробітників, серед яких доктори наук, професори та кандидати наук.

Міністра закордонних справ Німеччини Штайнмайєра запрошують виступити перед викладачами та студентами в рамках його наступного візиту в Україну.

_APM2163

«Знаючи, що пан Штайнмайєр дуже зацікавлений в спілкуванні з молоддю і регулярно спілкується з російськими студентами, ми вирішили запросити його виступити і перед нашими студентами, яким важливо відчути впевненість в європейській підтримці України в ситуації на Донбасі», – наголосив Олексій Рябчин.

За його словами, студенти Донецького національного університету особливо зацікавлені в успішному врегулюванні військового конфлікту на Сході нашої держави.

«Для міністра закордонних справ Німеччини це буде можливістю дізнатись більше про долі людей, які постраждали від конфлікту, і продемонструвати свою позицію в українсько-російському питанні тим, хто звинувачував його в лобіюванні інтересів Кремля», – вважає депутат від «Батьківщини».

Нагадаємо, місяць тому міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмайєр виступив перед студентами в Єкатеринбурзі.

Його промова викликала критику з боку голови комітету Європарламенту з закордонних справ Ельмара Брока, який в колонці німецького видання Bild заявив, що Штайнмайєр фактично не висловив позицію всього світу щодо агресії Російської Федерації й порушення норм міжнародного права та суверенітету України.

Як вже повідомлялося, 14 вересня заступник голови партії «Батьківщина», Голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Міністром закордонних справ ФРН Франком-Вальтером Штайнмайєром і Міністром закордонних справ та міжнародного розвитку Французької Республіки Жаном-Марком Еро.

скан1укр

скан2укр

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова