Григорій Немиря зустрівся з міністрами закордонних справ Німеччини та Франції

Заступник голови партії «Батьківщина», Голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Міністром закордонних справ ФРН Франком-Вальтером Штайнмайєром і Міністром закордонних справ та міжнародного розвитку Французької Республіки Жаном-Марком Еро.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, приділивши особливу увагу військовій агресії Росії на Сході нашої держави.

_APM2078

«Ми приїхали як друзі, щоб висловити вам свою підтримку. 25-та річниця незалежності, яку ви нещодавно відзначили, нагадує нам про вашу відданість та відстоювання суверенітету та територіальної цілісності», – наголосив Міністр Жан-Марк Еро.

Зі свого боку Міністр Франк-Вальтер Штайнмайєр висловив підтримку незалежності, суверенітету та територіальній цілісності Україні.

Григорій Немиря подякував Німеччині та Франції за допомогу нашій державі та наголосив на важливості збереження політики санкцій щодо Росії до відведення військ та повного припинення війни на Донбасі і повернення Криму Україні.

_APM2030

«Ми щиро вдячні Вам. Я вітаю Ваш намір відвідати Схід України, що свідчить про Вашу небайдужість до того, що відбувається на Донбасі», – сказав політик.

Окрім того, Григорій Немиря ще раз нагадав про позицію партії «Батьківщина» щодо необхідності, але недостатності Мінських домовленостей для досягнення стійкого миру на Сході України та відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

У зв’язку з цим він заявив про важливість першочергової імплементації повноцінного «безпекового пакету», що включає припинення вогню, відведення важкого озброєння, військової техніки та військових формувань, відновлення контролю за державним кордоном разом із міжнародним моніторингом та надійним механізмом верифікації.

_APM2045

Під час зустрічі йшлося й про ситуацію із захистом прав і свобод внутрішньо переміщених осіб в Україні, яких наразі вже майже два мільйони.

Також Григорій Немиря передав Міністру закордонних справ Німеччини лист від викладачів та студентів Донецького університету з проханням відвідати заклад, який внаслідок бойових дій було вимушено переміщено до Вінниці.

Як відомо, до міста Вінниця разом із університетом з тимчасово окупованих територій переїхали близько 6 тисяч студентів та 954 співробітників, серед яких доктори наук, професори та кандидати наук.

_APM2029

Міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр подякував, наголосив, що «це дуже добра ідея» та пообіцяв, що буде намагатися найближчим часом відвідати Донецький університет.

Більше фото із зустрічі можна переглянути за посиланням.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова