Олексій Рябчин став співголовою міжфракційного об’єднання «Зелена енергія змін»

Народний депутат від фракції «Батьківщини», голова підкомітету з енергоефективності та енергозбереження Комітету паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки ВРУ Олексій Рябчин став співголовою міжфракційного об’єднання «Зелена енергія змін».

До складу МФО, створеного вчора у Верховній Раді,  увійшли 22 народних депутати з різних політичних сил та позафракційні.

Як зазначив Олексій Рябчин, парламентарі об’єднались для того, щоб показати лідерство в дуже важливих для України питаннях.

«Війна не є виправданням для відсутності реформ, зокрема в енергетиці та екології. Тим більше, якщо мова йде про покращення якості життя українців, створення нових «зелених» робочих місць та впровадження енергетичної децентралізації», – наголосив він.

За його словами, сталий розвиток, зелена енергетика, низьковуглецева економіка, зміна клімату, електромобілі – це актуальний порядок денний розвинутих країн, але наразі не пріоритет для України.

«Аналіз програм українських регіональних і національних політичних партій показав, що зелена програмна складова сьогодні чітко не виокремлена або просто відсутня.  Збільшення популярності та підтримки зелених ідей у населення призведе до активізації політичних дій. Саме для формування зеленого порядку денного та для діалогу  між владою, бізнесом та громадськістю ми разом з колегами створили платформу – міжфракційне об’єднання «Зелена енергія змін», – пояснив  депутат від «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова