«Батьківщина» проти політики постійних зовнішніх запозичень

Юлія Тимошенко має чітку стратегію розвитку економіки України, яка дозволить відмовитися від політики постійних зовнішніх запозичень, яку проводить чинна влада.

Про це у кулуарах парламенту заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Олексій Рябчин, коментуючи надання чергового траншу від МВФ.

«Коли у вас є температура, ви берете ліки, щоб збити її. Запозичення МВФ – це ліки, які знижують температуру, але вони не лікують хворобу. І цей жарознижуючий засіб дуже дорого коштує для нашої економіки», – зауважив він.

На переконання Олексія Рябчина, головне правило взаємодії з МВФ – це якомога швидше відмовитися від його запозичень і діяти за правилом: «Ми взяли кошти, економіка запрацювала, вона здатна фінансуватися і генерувати доходи, таким чином далі маємо жити без МВФ».

Проте нинішня влада проводить хибну політику: бере нові запозичення, щоб віддавати старі. Тож наступного року буде пік погашення боргів, вважає політик.

«Ми не бачимо боротьби зі зловживанням при трансферному ціноутворенні, величезна кількість грошей йдуть в офшори. У нас не подолана корупція, процвітає контрабанда. Якщо це все змінити, українська економіка зможе працювати і давати на рік від 5% зростання ВВП, а не 2-3%, як це є зараз», – наголосив депутат від «Батьківщини».

Олексій Рябчин також додав, що відсутність значного зростання ВВП зараз не дозволяє нам повертати гроші за рахунок внутрішніх резервів.

«Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко вже запропонувала Новий економічний курс, який, на моє сподівання, після зміни влади буде втілено в життя», – підсумував він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова