Олексій Рябчин: Чи отримають 40 депутатів відповідь від президента?

Реакція Петра Порошенка на відкритий лист 40 депутатів від 19 вересня 2018 року цікава для всього суспільства.

Як реагуватиме президент, який планує балотуватися на другий термін, на відкриту критику в очі?

Якщо народні депутати  різних фракцій не дочекаються відповіді від президента, чи значить це, що він готовий ігнорувати цілий парламент?

Тому з політичної точки зору Порошенку потрібно відповідати. Найбільш простий спосіб вийти на відкриту дискусію з підписантами звернення і спробувати заперечити викладену інформацію.

Натомість Адміністрація Президента відповідає у своєму стилі – активізуючи безпідставні звинувачення на адресу Юлії Тимошенко, намагаючись таким чином підмінити предмет розмови.

P.S. Цей текст є нічим іншим як калькою на заяви, що лунають з Банкової до Юлії Тимошенко, обережно «забуваючи» про аналогічне звернення до президента.

Петро Порошенко, який за останніми соціологічними дослідженнями може навіть не потрапити до другого туру майбутніх виборів, а якщо попаде, то вщент програє всім конкурентам, задіює усі можливі брудні кампанії та безпідставні звинувачення.

Щоправда, навіть для цього власної фантазії в них не вистачає. Тому користуються методами, розробленими ще кілька років тому технологами Віктора Януковича на чолі з Полом Манафортом, викритими американськими слідчими та незалежними журналістами.

Щоб не забули суть звернення наведу фото.

Олексій Рябчин, народний депутат від «Батьківщини», УП.Блоги, 11 грудня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова