Олексій Рябчин: Президент за кермом. Чи однаковi правила для всiх?

Шкода, що наш законопроект N8492 про підвищення штрафів за ігнорування ременів безпеки та мотошоломів ухвалений тільки в першому читанні.

Тоді б Президент України Петро Порошенко сплатив би в бюджет 850 грн штрафу за свій передвиборчий піар по перевірці якості відремонтованої ділянки траси Одеса-Рені з прем’єром Болгарії.

А поки діють старі штрафи, то поліція повинна скласти адмінпротокол і стягнути з президента лише 51 грн. Це якщо всі в Україні рівні перед законом.

Використовуйте паски безпеки, вимагайте, щоб всі пасажири у вашому транспортному засобі також були пристебнуті, і не махайте руками сидячі за кермом. Це може врятувати життя вам і оточуючим людям.

До речі, Путін також полюбляє попіаритись за кермом і також ігнорує паски безпеки. Ну і хай йому грець. А нашому президенту я бажаю здоров’я і хочу щоб люди, що дбають про його безпеку не забували про небезпечне середовище для державних діячів на Одещині – всі пам’ятаємо замах на місцевих активістів влітку, коли вантажівка протаранила їх авто. До речі, цей напад, як і напади на інших активістів, також не розкриті.

Законопроект N8492 у співавторстві 25 народних депутатів із різних фракцій, підтриманий 240 голосами в першому читанні і розроблений разом з громадянським суспільством в рамках Кампанії «За безпечні дороги».

Олексій Рябчин, народний депутат від «Батьківщини», УП.Блоги, 8 жовтня 2018р.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова