Олексій Рябчин бере участь у Кліматичній конференції ООН

Народний депутат від «Батьківщини» Олексій Рябчин як офіційний представник України бере участь у роботі 24-ої Конференції сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату (СОР 24), що проходить зараз в м. Катовіце (Республіка Польща).

У коментарі журналістам політик зауважив, що Кліматична конференція ООН важлива не лише у контексті глобальної зміни клімату, а й для екологічного майбутнього України.

«Цей кліматичний саміт не тільки про зміну клімату, екологію та глобальне потепління, але й про майбутнє світової економіки, яке намагаються зробити стійким, енергоефективним, «зеленим», незалежним від викопного палива. Це все стосується майбутнього України», – сказав парламентар.

Олексій Рябчин нагадав, що Паризька кліматична угода, яка вступає в силу в 2020 році замість Кіотського протоколу, дасть можливість Україні залучати міжнародне кліматичне фінансування для модернізації економіки.

«І мова йде не тільки про відновлювальні джерела енергії, електромобілі, але й про багато інших «зелених технологій» для сфери житлово-комунального господарства та промисловості, що допомагають боротись зі зміною клімату та зменшувати споживання енергії», – додав Рябчин.

Народний депутат від фракції «Батьківщина» нагадав, що завдяки активній роботі представників від України та офіційних делегацій на таких міжнародних кліматичних майданчиках наша промисловість вже отримала кліматичне фінансування для модернізації своїх виробничих потужностей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова