Олексій Кучеренко звернувся до поліції через хуліганство депутата від «Слуги народу»

Народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко заявив у поліцію про хуліганські дії, які у Верховній Раді вчинив депутат фракції «Слуга народу» Максим Ткаченко.

Про це Олексій Кучеренко повідомив на своїй Facebook-сторінці.

«Я подав заяву в поліцію на хуліганську поведінку депутата від «Слуги народу». Аналогічну заяву буде передано до Комітету з регламенту і депутатської етики. Якщо з трибуни Верховної Ради депутат Ткаченко вибачиться переді мною особисто і в моїй особі всьому поколінню, яке він збирається відправити в утиль або в Трускавець, я відкличу свої заяви. В іншому випадку – гарантую доведення наслідків цього неподобства до логічного завершення», – наголосив народний депутат.

Субординація та мораль, зауважив народний депутат, мають бути в усіх парламентарів незалежно від їхнього віку та фракції, яку вони представляють у парламенті.

«Ні Ткаченко, ні жоден інший «слуга» не визначатимуть, кому бути чи не бути депутатом Верховної Ради. Це право належить винятково народу України! Запам’ятайте це, колеги!» – наголосив Олексій Кучеренко.

Нагадаємо, в четвер під час розгляду земельного питання та блокування парламентської трибуни депутат від «Слуги народу» дозволив собі грубу нецензурну лайку та погрози на адресу народного депутата від «Батьківщини» Олексія Кучеренка.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова