Валентин Наливайченко: Реформи, на яких наполягають міжнародні партнери, мали бути давно втілені 

Україна мала ще два-три роки тому втілити всі необхідні реформи. Проте багато важливих законопроєктів монобільшість не виносить на голосування у парламенті. 

Про це написав народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко у своєму Телеграм-каналі.

«США передали керівництву України перелік реформ, проведення яких сприятиме подальшому наданню військової та фінансової допомоги нашій країні. Міжнародні партнери виставляють термін для виконання від 1 до 1,5 року. Але ж ми мали та могли ці реформи провести ще два-три роки тому», – зауважив він.

Наливайченко нагадав, що законопроєкт про СБУ, якому вже понад два роки, досі не проголосований у ВРУ,  а «зі США нам наголошують на важливості ухвалення акту».

«Те ж саме стосується Бюро економічної безпеки, яке перебрало на себе функції податкової міліції. Тепер американці пишуть нам, що БЕБ має бути реформоване. Український бізнес точно не хотів відтворення податкової міліції з хабарництвом та блокуванням податкових накладних, але вже під іншою абревіатурою», – уточнив народний депутат.

Наливайченко переконаний, що український бізнес очікував створення відомства з надання послуг, яке сприятиме роботі бізнесу, особливо під час війни, коли кожне робоче місце на вагу золота.

«Ми давно вимагаємо від влади організувати і провести відкритий незалежний  конкурс на обрання керівника БЕБ. У цю структуру мають прийти нові люди, а не заангажовані в корупції чи інших незаконних діяннях», – нагадав парламентар.

Валентин Наливайченко також наголосив, що проведення реформ у міністерстві оборони України є в інтересах Збройних Сил і усіх українців.

«Це оборонне відомство повинно бути некорумпованим і працювати над тим, щоб Україна стала членом НАТО», – підсумував депутат від «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова