Олександра Кужель: Україна має навчитися відстоювати національні інтереси

Переговори Дональда Трампа і Володимира Путіна довели: українцям треба самим навчитися захищати національні інтереси.

Так прокоментувала зустріч президентів США та Росії народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель.

«Зустріч Трампа і Путіна була прогнозована: ми розуміли, що Україна не опиниться у її фокусі. Але той сигнал, який ми отримали щодо Криму і щодо Мінських угод, говорить про те, що має бути політична відповідальність пана президента. Бо за чотири роки Порошенко так не доніс пріоритетності України», – сказала вона.

Олександра Кужель зауважила, що завдяки корупції, яка процвітає у нас на найвищому рівні, «Україна, на жаль, не є поважним партнером, з яким треба рахуватися».

«На моє сподівання, це буде вже останній програш Порошенка, тому що він має нести відповідальність і за те, що провалена дипломатичні робота», – додала політик.

Кужель нагадала, що Україна стоїть напередодні виборів: «І перезавантаження влади – це єдиний шанс збереження держави, адже зовнішня політика президента злила Україну. Нинішня влада себе зіпсувала корупцією і брудом».

Також депутат зазначила: негативний сигнал для України полягає в тому, що про ставлення США до анексії Криму відповідав не Трамп, а Путін.

Як відомо, президент Росії після переговорів із лідером США заявив: «Позиція Трампа щодо Криму відома, і він її притримується, він говорить про незаконність приєднання до Росії. У нас інша позиція. Ми вважаємо, що провели референдум згідно з міжнародним правом».

«Це є негативним моментом. Як я розумію, питання Криму вони навіть не обговорювали, тому Путін взяв першим слово, щоб поставити свої акценти», – прокоментувала Олександра Кужель.

Вона також звернула увагу, що перемовини у Гельсінкі вели «президенти, які відстоювати інтереси своїх країн».

«Після цих перемовин відчуття дуже сумні: нікому ми не потрібні. Ми повинні зрозуміти це і повинні навчитися захищати власні інтереси. Нам треба мати сильну армію, консолідувати суспільство. Нам потрібен національний лідер, який згуртує усіх, а не чинитиме тиск на політичних опонентів, як це відбувається зараз», – наголосила депутат від «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова