Олександра Кужель: Так звані реформи викликали ланцюгову реакцію для економіки та людей

Найбільш руйнівними та фатальними для економіки є так звані реформи банківської сфери та енергетики , а також створення сприятливих умов для існування монополій замість їх ліквідації.

Про це заявила народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель, коментуючи в ефірі телеканалу «ЗІК» наслідки для українського суспільства 144 реформ від нинішньої влади.

«Існує таке поняття – афтершок: це повторні підземні поштовхи при землетрусі, що йдуть після найсильнішого. Коли, наприклад, пройшов землетрус у 9 балів, а потім – серія більш слабких по 4. От у нас такі реформи пройшли, відлуння яких ми продовжуємо відчувати», – зазначила вона.

Першою такою «реформою», яка призвела до зубожіння населення, знизила рівень життя та купівельну спроможність українців, Олександра Кужель назвала реформування банківської системи.

На її думку, люди, які були причетні до знищення банків та розкрадання грошей громадян, мають бути покарані.

«Я впевнена: повинен бути суд і пані Гонтарева має піти до в’язниці. І не тільки вона, а ще й керівництво Фонду гарантування вкладів і багато інших», – зазначила  вона.

Афтершоком після банківських реформ стало вимивання оборотних коштів малого та середнього бізнесу і, як наслідок, банкрутство багатьох підприємств. Це призвело до падіння купівельної спроможності населення, згортання економічних процесів, безробіття та зубожіння людей, переконана народний депутат.

Член фракції «Батьківщина» також пояснила: «Реформа» енергетичного сектору, яка полягала лише у протизаконному та безпідставному багатократному підвищенні тарифів на комунальні послуги, стала причиною інших численних афтершоків».

«Після перевірки кожної цифри собівартості можу сказати, що нас обдурили і продовжують обдурювати, навіть у дрібницях. Коли сплачуємо комунальні послуги, з нас беруть відсотки за перерахування коштів, які входять до складу тарифів», – зазначила Олександра Кужель.

Серед факторів, які гальмують справжні реформи та сприяють грабіжницькій політиці монополістів, на думку політика, є також відсутність дієздатного Антимонопольного комітету.

«Не можна проводити жодну реформу, поки є монополії. І тому відсутність дієздатного Антимонопольного комітету – це знищення будь-яких починань реформування», – вважає парламентар.

Підсумовуючи ефективність владних реформ, Кужель навела результати останніх соціологічних досліджень, за якими роботу президента повністю схвалюють 2,2% українців, а не схвалюють – 75,5%.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова