Олександра Кужель: Люди виходять не за Саакашвілі, а проти влади

Усім політикам, а насамперед президенту, і тим, хто його оточуює і думає, що у них все «схоплено», слід нагадати, що ніхто ніколи не знає, що в житті стає останньою краплею, коли люди вже не мають терпіння

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України від «Батьківщини» Олександра Кужель.

Нагадаємо, учасники акції протесту «Марш за імпічмент», організованої третім президентом Грузії, лідером «Руху нових сил» Міхеїлом Саакашвілі, у минулі вихідні намагалися прорватися до Жовтневого палацу, щоб облаштувати там свій штаб. Відбулися сутички із правоохоронцями. Міхеїл Саакашвілі закликав не піддаватися на провокації та засудив тих, хто намагався захопити будівлю.

Олександра Кужель, коментуючи ці події, зауважила, що цими днями якраз минають роковини революції у Румунії та страти румунського диктатора Ніколае Чаушеску. А за кілька днів до того, нагадала народний депутат, відбувся з’їзд, на якому Чаушеску десятки разів перебивали оплесками і обрали на наступні п’ять років.

«Я хочу нагадати всім політикам, насамперед,Президенту, і тим, хто його оточує і думає, що у них все «схоплено», що ніхто у житті ніколи не знає, що в житті стає останньою краплею, коли люди вже не мають терпіння», – наголосила нардеп.

Олександра Кужель заявила, що нині ненависть українців до влади настільки велика, що «люди виходять не за Саакашвілі, люди виходять проти влади».

Гостя програми, коментуючи події біля Жовтневого палацу, нагадала, як подібні провокації відбувалися під час Помаранчевої революції. На її думку, ця  ситуація повинна стати для всіх уроком.

Олександра Кужель та заявила, що довіряти чинній владі не можна, слід очікувати будь-яких провокацій.

ZIK, 18 грудня 2017р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова