Олександр Трохимець: Гройсман і Кубів загнали себе в пастку з ціною на газ

27 квітня 2016 року Кабмін (прем’єр Гройсман) з подачі Мінекономрозвитку (Кубів) прийняли «єдину ціну на газ для населення». Тоді Гройсман назвав таку ціну «справедливою і економічно обґрунтованою»!

Протягом 8-ми місяців судового розгляду судової справи Юлії Тимошенко проти Кабміну щодо ціни на газ Кабмін так і не спромігся довести економічну обґрунтованість ціни суду. Адже документи і заяви в суді, на відміну від телеекранів, можуть мати юридичні наслідки!

І от, після 8-ми місяців, Кабмін заявляє про проведення судово-економічної експертизи ціни на газ. Вони просять Київський науково-дослідний інститут судових експертиз відповісти, чи була все ж їх ціна економічно обґрунтованою!

Тобто, вносячи проект постанови, Степан Кубів не мав жодного (!) економічного обґрунтування такої ціни.

Отже, він так само, як і прем’єр Гройсман, що поставив Постанову на голосування, вчив ПОСАДОВИЙ ЗЛОЧИН, який призвів до тяжких наслідків – збитків мільйонів громадян!

1 2

34

Судовий процес пішов явно не за їхнім сценарієм. Тому довелось дотягнути до закінчення повноважень попередньої колегії суддів, а генералу суддівської системи – голові суду Павлу Вовку – самостійно вступати у бій в складі нової колегії!

Сьогодні суд (а точніше – двоє суддів з трьох) винесли ухвалу про проведення судово-економічної експертизи економічної обгрунтованості ціни на газ. Очевидно суддя Павло Вовк, за мовчазної згоди судді Альони Мазур, виконав задання влади!

Вважаю таке рішення суддів завідомо неправомірним. Так само вважає і третій суддя колегії – головуючий у справі Євгеній Аблов, який виклав окрему думку!

На жаль, ми не можемо оскаржити ухвалу про проведення експертизи! Але ми можемо ініціювати притягнення суддів Вовка та Мазур до відповідальності!

Олександр Трохимець, офіційний представник Юлії Тимошенко у «тарифних» судових процесах проти уряду та НКРЕКП, Facebook, 22 лютого 2017р.

Адмінсуд знову затягує «тарифну» справу Тимошенко проти уряду, – Олександр Трохимець

Іван Крулько: Судова реформа від Банкової спрямована на те, щоб зробити суд ручним

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова