Олександр Трохимець: Дон Кіхоти із Фейсбуку

Віктор Пєлєвін давно в своїх романах описав сьогоднішній стан суспільства. Робить він це в дещо психоделічній і малозрозумілій формі, проте з випередженням часу мінімум років на п`ять!

Сьогодні головна зброя не автомат, не танк і навіть не ракета. Головна зброя – це телекамера. А головна ціль не людське життя, а людська свідомість. З відповідними «воєнними» бюджетами і бонусами.

Це добре зрозуміли всілякі «активісти» та «експерти». І перемістилися з реального сектору економіки в інформаційне поле.

Сьогодні головні театри «воєнних» дій – це телеекрани та Фейсбук. Там робляться реформи, виносяться підозри прокурорами (навіть Генеральним). Ба, навіть судом став Фейсбук – у ньому «народні» судді виносять вироки чиновникам та олігархам!

Країна перетворилась в суцільний театр. І не воєнно-інформаційний, а театр АБСУРДУ!

Найстрашніше навіть не ті «експерти» та «активісти», які, по суті, є сучасними Дон Кіхотами, а їхня «палка боротьба» не чим іншим, як війна з вітряками! Адже вони лише перекручують факти і критикують, не пропонуючи жодних конструктивних рішень. Такі «воїни Фейсбуку», можливо, корисні в опозиції. Але з ними точно не побудуєш країну.

Найстрашніше те, що український народ не вникає в суть того, що відбувається і вірить картинкам та тому, хто голосніше та красивіше пише пости чи махає руками на телеефірах.

А ще страшніше найстрашнішого, що з таким відношенням народу, країну теж не побудуєш!

Олександр Трохимець, офіційний представник Юлії Тимошенко у «тарифних» судових процесах проти уряду та НКРЕКП, Facebook, 17 квітня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова