Олексій Трохимець: Вибір, який має зробити кожен

Чим ближче до виборів, тим зрозуміліше стає, що боротьба розгорнеться між двома кандидатами – це чинний президент Петро Порошенко та лідерка опозиції Юлія Тимошенко.

Прихильники чинного президента намагаються вдруге продати нам те, на що купилися українці в 2014 році. Тоді Петро Олексійович обіцяв нам закінчити АТО за кілька годин, сьогодні він обіцяє завершити війну через миротворчу місію ООН. Тоді він обіцяв нам ріст економіки відразу ж після підписання Угоди з ЄС, сьогодні він вносить законопроект про закріплення курсу в ЄС та НАТО в Конституції України. Тоді він обіцяв підвищення пенсій і зарплат, сьогодні зарплати підвищилися лише в «Нафтогазі» у Коболєва і його «команди». Тоді він обіцяв нам свободу бізнесу, сьогодні він вже не обіцяє нічого.

Що ж відбулося за роки президентства Порошенка?

Війна триває. Мало не щодня зі Сходу приходять звістки про поранених і загиблих солдатів. Маріонеткова «влада» ДНР і ЛНР вже укріпилась і розвиває інфраструктуру органів своєї влади. Люди, що лишилися на окупованих територіях, вже звикли з таким станом речей. Плану дій у влади немає.

Угода з ЄС, на жаль, не стала двигуном росту української економіки. Натомість під егідою так званих «реформ» ми отримали різке підвищення цін на газ внутрішнього видобутку. Те ж саме нас чекає з електроенергію після набуття чинності Закону «Про ринок електричної енергії». ЄС цікавлять лише наші природні ресурси та сільськогосподарська продукція. Тому вони вимагають з нас то зняти заборону з експорту деревини, то вказують нам шлях до економічного зростання через «аграрну наддержаву». Плану дій у влади немає.

Зарплати та пенсії в пересічних громадян не піднялися. Натомість піднядися курси валют втричі, що для імпортозалежної країни надзвичайно важко. Піднялися зарплати в чиновників, керівників державних підприємтсв (в деяких вони сягають мільйонів лише офіціно). Плану дій у влади немає.

Що сталося з бізнесом? Підприємливі українці масово виїзджають за кордон. Рейдерство процвітає на державному рівні. Свобода ведення бізнесу нижча, ніж у недорозвинених країн світу. Плану дій у влади немає.

Чи справився Петро Порошенко з управління країною? Однозначно ні.

Чи варто довіряти йому країну ще на 5 років? Однозначно ні.

Хто реально може очолити країну і бути достойним президентом на сьогодні?

Юлія Тимошенко!

Подобається це комусь чи ні, але вибір треба робити. І цей вибір точно не на користь чинної влади!

Олександр Трохимець, офіційний представник Юлії Тимошенко у «тарифних» судових процесах проти уряду та НКРЕКП, Facebook,  27 вересня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова