Суд у «тарифній» справі Тимошенко проти уряду вийшов на фінішну пряму

У п’ятницю, 18 січня, колегія суддів Окружного адміністративного суду м. Києва закрила підготовче провадження у справі Юлії Тимошенко проти уряду щодо незаконного підвищення цін на газ для населення та теплокомуненерго, яке відбулося у травні 2016 року.

Про це повідомив у Facebook офіційний представник лідера «Батьківщини» у «тарифному» судовому процесі проти уряду Олександр Трохимець.

Він зазначив, що сторона позивача надала до суду всі докази незаконності тодішніх дій прем’єр-міністра та очолюваного ним Кабінету Міністрів, а також судово-економічну експертизу, що підтверджує відсутність економічного обґрунтування підвищення цін на газ.

Водночас представники уряду під час судового розгляду всіляко намагалися затягнути справу, вносячи безліч безглуздих процесуальних клопотань, призначаючи експертизи тощо, зауважив Олександр Трохимець.

Проте сьогодні суд закрив підготовче провадження і призначив розгляд справи по суті на 14 лютого. Згідно з новим процесуальним законодавством, під час розгляду справи по суті, у сторін відсутні будь-які можливості щодо її затягування, зауважив експерт.

«Існує висока ймовірність, що вже 14 лютого суд винесе рішення у цій судовій справі. Доказів та аргументів для задоволення нашого позову значно більше, ніж у протилежної сторони для відмови. Тому з нетерпінням чекаємо законного правового рішення суду!» – написав Олександр Трохимець.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова