Новий офшорний скандал, пов’язаний з оточенням президента, має розслідувати ТСК, – Юлія Тимошенко  

Фракція «Батьківщина» вимагає негайного створення тимчасової слідчої комісії, яка має розслідувати  інформацію в ЗМІ щодо офшорів, до яких начебто причетні президент та його оточення, що торгували з російським «Газпромом» під час війни.

Про це заявила лідер фракції Юлія Тимошенко під час Погоджувальної ради керівників парламентських груп та комітетів.

«Якщо Верховна Рада остаточно не втратила свої контрольні функції, тоді ми негайно маємо створити тимчасову слідчу комісію і розібратися, що це за офшори, які під час війни під патронатом президента торгують з «Газпромом». А також проаналізувати, чим торгували, на яких схемах, які гроші на цих офшорах осідають», – наголосила Юлія  Тимошенко.

Політик упевнена, що це питання має бути негайно розглянуте в парламенті. Вона висловила своє обурення тим, що вчорашня інформація офшорної торгівлі з «Газпромом» під час російської агресії не обговорюється на Погоджувальній раді.

«Ніхто навіть не акцентує увагу на тому, що за вчорашній день стало відомо, що Президент України, його найближчі люди причетні до офшора, який торгував під час війни з «Газпромом» Російської Федерації, – зазначила народний депутат.

Нагадаємо, раніше лідер фракції «Батьківщина» заявила про те, що питання деофшоризації України блокують бізнес-партнери Президента України з двох парламентських фракцій БПП та «Народного фронту», які ведуть свій бізнес через офшори.

Юлія Тимошенко також переконана, що  українські бізнес-клани гальмують процес деофшоризації країни та чинять перепони на шляху ухвалення законопроектів «Батьківщини» №№4380 та 4381 , які пропонують введення прямої заборони на офшорну діяльність компаній та суттєве зменшення податків для бізнесу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова