На Одещині чинять неправомірний тиск на голову ОТГ від «Батьківщини»

На Одещині невідомі облили зеленкою голову Мологівської ОТГ від «Батьківщини» Олега Німачука, який намагається навести лад із використанням землі, розташованої в межах сільської ради.

Про це повідомляє прес-служба Одеської обласної партійної організації.

8 серпня о 10.00 у селі Андріївка Мологівської сільради Білгород-Дністровського району мали відбутися збори землевласників та тих, хто фактично використовує земельні ділянки, виділені для ведення особистого селянського господарства.

На зборах планувалося розглянути питання про наповнення бюджету сільради, легалізацію робочих місць та виведення з тіні заробітних плат працівників, а також про укладання та реєстрацію договорів оренди земельних ділянок.

На захід запросили спеціалістів Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості та управління соціального захисту районної держадміністрації.

За словами Олега Німачука, на початку зустрічі в приміщення Будинку культури села Андріївки зайшло 10 невідомих чоловіків у камуфляжних майках, спортивної статури, агресивно налаштованих. Один із них представився членом якоїсь антикорупційної організації.

Коли голова Мологівської ОТГ попросив показати відповідні документи, невідомі стали нецензурно висловлюватися, не давали Олегу Німачуку вільно пересуватися Будинком культури й намагалися відібрати телефон, щоб він не міг викликати правоохоронців.

«Це були не активісти-антикорупціонери, як вони представлялися, а звичайні бандити. Їх найняли люди, які орендують земельні ділянки. Ми хотіли, щоб люди офіційно, за законом, реєстрували договори оренди, платили податки. Але вони цього не хочуть. І ось так вирішують питання – замовляють бандитські угруповання», – повідомив Олег Німачук.

Голова Мологівської ОТГ також зазначив, що його примусово, застосовуючи силу, вивели з приміщення Будинку культури.

«Вже на вулиці вони з водяних пістолетів облили мене зеленкою та закидали яйцями. Після чого пішли до своїх машин, державні номерні знаки яких були заздалегідь забруднені так, що їх неможливо було розгледіти», – написав Олег Німачук у заяві до правоохоронних органів.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова