Валентин Наливайченко: Злагоджена робота влади та контроль – головні інструменти у боротьбі з коронавірусом

Думаю, досить вже новин про те, як з України вивозять респіратори і маски, як влада неспроможна вирішити транспортне забезпечення лікарень, як, зрештою, немає тестів на коронавірус в областях і районах…

Зовсім прикро бачити, як протягом двох місяців керівництво країни не здатне організувати виробництво і закупівлю, як мінімум, на рік наперед ВСЬОГО необхідного: респіраторів, масок, дезінфектантів, спецкостюмів та одноразових рукавичок для потреб громадян України, для захисту людей від вірусу.

Друзі, перше, що мала б зробити влада ще на початку року, – вийти на кожного українського виробника такої продукції та направити ПРЯМІ державні замовлення на весь рік, сплативши наперед!

Друге: визначити на інших держпідприємствах, замовити та оплатити додаткове обладнання для виробництва цієї продукції.

Вважаю злочином те, що влада країни-виробника та експортера величезних об’ємів спирту не забезпечує людей дезінфектантами у достатній кількості та за соціальними цінами! Майже у кожній області є спиртзаводи.

Контроль та недопущення контрабанди та спекуляцій – робота правоохоронних органів. Профанація – відволікати антитерористичний спецпідрозділ «Альфа» на антибордельний рейд в Харкові та ще й піаритися на цьому!

Третє: у керівника штабу (президента) на столі має бути ЩОДЕННЕ (!) зведення, скільки вироблено, оплачено і доставлено в регіони.

Четверте: кожне галузеве міністерство має вирішувати свою частину завдань, щоб система працювала: Мінфін – оплата; Мінтранс – доставка; Мінекономіки – закупівля та контракти; МОЗ – щоденне замовлення за запитами лікарень; Мінрегіонбуд – щоденна робота з кожною ОТГ, районом, областю і т.д.

Так має працювати влада. Не у відеороликах, а в реальності.

Валентин Наливайченко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 22 березня 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова