Київська ОДА намагається заблокувати ініціативу «Батьківщини» про доплати пенсіонерам

Київська облдержадміністрація блокує ініціативу «Батьківщини» про надання щомісячної адресної матеріальної допомоги пенсіонерам у розмірі 1000 грн.

Про це заявив очільник Київського обласного партосередку Костянтин Бондарєв, передає прес-служба партійної організації.

«Замість тисячі гривень адресної щомісячної допомоги пенсіонерам керівництво Київської ОДА влаштовує тисячу провокацій, намагаючись зірвати цю ініціативу», – сказав він.

За словами Костянтина Бондарєва, керівництво Київської облдержадміністрації надало неофіційну вказівку зробити все, аби заблокувати голосування в районних та місцевих радах Київщини за впровадження дотаційних виплат пенсіонерам.

Представник «Батьківщини» переконаний, що провладні депутати намагатимуться залишити перехідні залишки бюджетів на рахунках, щоб «по-тихому їх роздерибанити».

Політик також повідомив, що сьогодні, 27 квітня, Київська облрада ухвалила офіційне звернення до голови Київської ОДА з вимогою внести на розгляд облради цільову програму підтримки пенсіонерів Київської області на 2018 рік.

«Якщо голова обласної держадміністрації наважиться блокувати виплати пенсіонерам, нехай робить це публічно», – наголосив Костянтин Бондарєв.

Нагадаємо, фракція «Батьківщина» в Київській обласній раді закликала спрямувати залишки бюджетних коштів на адресну допомогу пенсіонерам.

Як повідомляє прес-служба Київської обласної парторганізації, представники «Батьківщини» ініціювали створення комплексної місцевої програми підтримки пенсіонерів, що може бути реалізована за рахунок перехідних залишків бюджетних коштів міст, сіл та селищ зі співфінансуванням із районними та обласним бюджетами.

Депутати переконані, що всі вільні залишки обласного та місцевих бюджетів (на казначейських рахунках налічується майже 5 млрд) потрібно негайно спрямувати на втілення програми адресної щомісячної допомоги пенсіонерам у розмірі 1000 гривень.

«Ми ініціюємо створення комплексної місцевої програми підтримки найменш незахищених людей – пенсіонерів, котрих на Київщині більше 400 тис. осіб», – ідеться в заяві обласної «Батьківщини».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова