Ганна Старикова: Чому із року в рік вигорають площі лісу в Чорнобильській зоні?

Протягом сьогоднішнього вечора отримую численні дзвінки і відповідаю на тривожні запитання стурбованих мешканців Київської області з приводу пожежі у Зоні відчуження.

Як відомо, ще зранку загорілась частина лісу. Співробітниками ДСНС у Київській області наразі здійснюються усі необхідні заходи для ліквідації пожежі. Радіаційний фон у місті Києві складає 11 мкР/год (безпечний рівень – до 30 мкР/год). У місті Чорнобиль радіаційний фон складає 24, 1 мкР/год (безпечний рівень – до 50 мкР/год). За ситуацією можна слідкувати тут: http://kyivobl.dsns.gov.ua/ua/Nadzvichayni-podiyi/

Хочу звернути увагу на цю ситуацію Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана: пане Гройсмане, я закликаю Вас провести термінове розслідування, чому із року в рік вигорають площі лісу в Чорнобильській зоні? Це неприпустимо.

Також, прошу відповідні органи перевірити стан лісів на Київщині, адже я переконана, що однією з причин займання є відсутність контролю за незаконною вирубкою лісів і халатне ставлення до цієї проблеми правоохоронних органів!

Ганна Старикова, голова Київської обласної ради, член партії «Батьківщина», Facebook, 6 червня  2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова