Київська обласна «Батьківщина» пропонує щомісячно доплачувати пенсіонерам

Фракція «Батьківщина» в Київській обласній раді закликає спрямувати залишки бюджетних коштів на адресну допомогу пенсіонерам.

Як повідомляє прес-служба Київської обласної парторганізації, «батьківщинівці» ініціюють створення комплексної місцевої програми підтримки пенсіонерів, що може бути реалізована за рахунок перехідних залишків бюджетних коштів міст, сіл та селищ зі співфінансуванням із районними та обласним бюджетами.

Депутати переконані, що всі вільні залишки обласного та місцевих бюджетів (на казначейських рахунках налічується майже 5 млрд) потрібно негайно спрямувати на втілення програми адресної щомісячної допомоги пенсіонерам у розмірі 1000 гривень.

«Ми ініціюємо створення комплексної місцевої програми підтримки найменш незахищених людей – пенсіонерів, котрих на Київщині більше 400 тис. осіб», – ідеться в заяві обласної «Батьківщини».

Голова Київської обласної ради Ганна Старикова зазначила, що вільних залишків бюджетних коштів вистачить, аби надавати 1000 грн щомісячно кожному пенсіонерові Київщини впродовж року.

«Впровадження нашої ініціативи стане гарним прикладом для депутатів Верховної Ради, які мають переглянути недолуге пенсійне забезпечення громадян України на загальнодержавному рівні», – наголосила Ганна Старикова.

Голова фракції «Батьківщина» в обласній раді Віктор Світовенко повідомив, що на Київщині розпочато збір підписів на підтримку ініціативи «Батьківщини» та за звернення до парламенту щодо перегляду пенсійної реформи.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова