Київська команда Юлії Тимошенко вимагає повернути гроші киянам, переплачені за послуги ЖКГ

У четвер, 28 лютого, депутати Київради від «Батьківщини» взяли участь у акції протесту під КМДА, на яку зібрались кияни  з вимогою повернути гроші, які викрала комунальна мафія через встановлення грабіжницьких тарифів.

Як повідомляє прес-служба столичного партосередку, мешканці столиці написали лист про дії влади і передали його через депутата «Батьківщини» Дениса Москаля.

Акцію киян проти комунальної мафії підтримали депутати Київради від «Батьківщини» Денис Москаль та Тетяна Меліхова, голова ВГО «Спілка власників житла України» Олексій Кучеренко, голова ГО «Центр захисту киян» Віталій Нестор, правозахисник Юрій Власенко.

Нагадаємо, понад рік команда Юлії Тимошенко домагалася справедливості в судах. Окружний адміністративний суд Києва скасував розпорядження №668. Цим рішенням тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій піднімався більш, ніж удвічі – із 3 грн/м² до 6,4 грн/м².

Суд вирішив частково задовольнити адміністративний позов ВГО «Спілка власників житла України» до виконавчого органу Київради. Зокрема, визнав протиправним та скасував згадане розпорядження виконавчого органу Київради. Переможне рішення у цій справі оприлюднене в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

«Батьківщина» Києва переконана, що влада має повернути кожній столичній родині, чия квартира потрапила під дію рішення КМДА N668, орієнтовно по 2000 грн. Таку суму заплатили кияни за 18 місяців дії цього рішення. Усього ж київська влада незаконно стягнула 1,5 млрд грн за утримання будинків та прибудинкових територій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова