Київська команда Юлії Тимошенко продемонструвала, як домагатися зниження тарифів у судах

ГО «Спілка власників житла України» разом із київською командою «Батьківщини» домоглися скасування незаконного розпорядження КМДА №668, на підставі якого були в кілька разів підвищені тарифи на утримання будинків та прибудинкової території для киян.

Про це повідомив заступник керівника фракції Сергій Соболєв на спільному брифінгу, у якому також взяли участь заступник Голови партії Іван Крулько та голова Спілки власників житла, радник Юлії Тимошенко Олексій Кучеренко.

«Набуло чинності рішення про скасування необґрунтованих тарифів, які встановила КМДА на послуги з обслуговування прибудинкових територій. Це перший проект, на якому в кожному місті тепер має бути відпрацьований ринковий прозорий механізм встановлення таких тарифів», – сказав він.

Зі свого боку Іван Крулько зазначив, що для команди «Батьківщини» питання наведення порядку з тарифоутворенням – це системна робота.

Він пояснив, що відтепер можна у судовому порядку скасовувати рішення місцевих органів влади, які встановлюють людям необґрунтовані тарифи.

«Ми вимагаємо від КМДА перерахувати киянам платіжки за січень та за інші місяці, коли нараховані необґрунтовані тарифи», – підсумував він.

Як зауважив Олексій Кучеренко, відтепер вартість послуг за обслуговування прибудинкових територій кожного з 8327 будинків, які сьогодні обслуговуються керуючими дирекціями, має бути вдвічі менша від тих, яка були нарахована киянам у січні.

Голова Спілки також додав, що влада Києва завдяки цьому рішенню витягнула з кишень громадян щонайменше 1,5 млрд грн.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова