Іван Крулько: Закриття малого бізнесу призведе до росту безробіття в Україні

В Україні треба створювати умови для відродження бізнесу та появи нових робочих місць, а не знищувати фізичних осіб-підприємців.

На цьому наголосив народний депутат від фракції «Батьківщина» Іван Крулько у програмі «Чиста політика» на телеканалі «112 Україна».

«Не буде бізнесу – не буде робочих місць. Через зміну правил оподаткування з 1 січня 2017 року за останні два-три тижні бізнес закрили 128 тисяч  фізосіб-підприємців», – зазначив він.

На переконання політика, бізнес не можна затискати у лещата.

«Уряд має по-новому подивитись на  систему оподаткування бізнесу», – додав Іван Крулько.

За його словами, «якщо найближчим часом не буде радикальних змін у підходах стосовно бізнесу, кількість безробітних в Україні лише зростатиме, як і кількість виїжджаючих фахівців за кордон».

Лише у 2016 році, за даними Крулька, з країни на заробітки до Європи виїхало півмільйона працездатних українців.

Окрім того, ще більше людей в Україні потребуватимуть субсидій, що є показником зниження рівня життя населення і провальної соціально-економічної політики влади.

Закриття малого підприємництва, переконаний політик, означає зменшення кількості платників податків і відповідно – надходжень до бюджету, що ускладнюватиме і без того важке економічне становище нашої країни.

«Уже в лютому люди відчують, яким великим обманом було й так зване підвищення мінімальних зарплат до 3200 гривень і перші наслідки такого підвищення. Реальні доходи громадян насправді знижуватимуться через тарифну політику і підвищення цін на споживчий кошик», – спрогнозував народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова