Михайло Цимбалюк: Люди, які захищали та захищають нашу державу, потребують більше уваги з боку держави

Попри те, що ветерани війни заслуговують на належний рівень соціального захисту, впродовж останніх років в Україні не впроваджуються достатні заходи щодо їхнього соцзахисту.

На цьому під час комітетських слухань у Верховній Раді України наголосив народний депутат від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

За словами нардепа, у Державному бюджеті України на 2022 рік затверджено розміри прожиткових мінімумів у значно менших розмірах від очікуваних фактичних.

«Відтак, заниження розмірів прожиткових мінімумів призводить до заниження розмірів пенсійних виплат, субсидій на житлово-комунальні послуги, допомоги малозабезпеченим сім’ям та різної державної допомоги ветеранам війни та членам їх сімей»,– пояснив Михайло Цимбалюк.

Політик зазначив, що у парламенті досі не розглянули законопроєкт №1175 від 29 серпня 2019 року, яким передбачено затвердження розмірів прожиткових мінімумів на рівні фактичних розмірів прожиткових мінімумів з метою підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни та членів їх сімей.

«Переконаний, що люди, які захищали та захищають нашу державу, потребують більше уваги з боку держави. У парламенті команда ВО «Батьківщина» зареєструвала понад два десятки проєктів законів, які мають на меті покращити соціальне становище кожного українця. Але, коли у влади є гроші на велике «крадівництво», у них завжди не вистачає коштів на соцпакети для українців, – підсумував Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова