Іван Крулько: Якщо уряд провалив коаліційну угоду, він має піти у відставку

Політична криза в уряді триватиме й надалі, адже корупційні схеми часів Януковича нікуди не зникли.

Про це у програмі «Чорне дзеркало» на телеканалі «Інтер» заявив член фракції «Батьківщина» Іван Крулько.

За його словами, міністри-реформатори, які написали заяви про відставку, були лише ширмою, за якою схеми режиму Януковича продовжували працювати.

«Меседж прем’єра всі почули чітко: «Ми всі разом прийшли, і ми всі разом нікуди не йдемо». Це ж трагедія для нашої держави. Якщо уряд не виконав свою програму діяльності, провалив коаліційну угоду, продовжує жити за схемами Януковича, то куди він має йти? Логічно, що у відставку. Іншого варіанту в демократичній країні не існує», – сказав Іван Крулько.

Безымянный

На його переконання, якщо прем’єр не розуміє необхідності своєї відставки, то це «лише наближає дострокові парламентські вибори».

Як нагадав представник «Батьківщини», вчора під час Ради коаліції «Самопоміч» і «Батьківщина» чітко заявили, що не бачать можливості для спільної роботи з чинним урядом та прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком.

«Усі члени фракції «Батьківщина», включно з Надією Савченко, яка знаходиться у в’язниці в Росії, підписали ініціативу недовіри Кабінету Міністрів. 16 лютого має відбутись звіт уряду. Кабмін зможе далі працювати лише за однієї умови, якщо йому довіряє парламент. Якщо довіри немає, то Кабмін у повному складі має піти у відставку», – підсумував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова