Іван Крулько: Вимоги МВФ поставлять пенсіонерів на коліна

Вимоги Міжнародного валютного фонду до України для надання чергового траншу не повинні превалювати над інтересами українців, а Кабінет Міністрів України повинен проводити більш ефективну соціальну політику для стабілізації фінансово-економічної ситуації в країні і збалансування Державного бюджету України.

Про це в коментарі INTV сказав народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько.

За його словами, «Батьківщина» завжди займала позицію, що будь-які домовленості із закордонними партнерами повинні базуватись на національному інтересі і виходити саме із нього.

«Якщо превалює не національний інтерес, а превалюють бажання якомога швидше отримати черговий кредит, то це буде іти на шкоду Україні. В цій ситуації проводити таку шокову пенсійну реформу, про яку йдеться в тих документах, які ми побачили в ЗМІ, – не можна, адже таким чином фактично поставлять на коліна пенсіонерів. Це дуже серйозна проблема», – сказав Іван Крулько.

Він наголосив, що «Батьківщина» не підтримала реструктуризацію боргу урядом Яценюка, яка була зроблена на шкоду інтересам людей, адже «ці домовленості поставили Україну в стан стагнації до 2040 року, а крім того в Меморандумі залишається приватизація таких підприємств як «Турбоатом», Одеський припортовий завод, «Центренерго».

«Соціальна політика нинішнього уряду є хибною в тому числі у переговорах із МВФ. Для них важливо, щоб доходи і видатки державного бюджету були збалансовані, а дефіцит Державного бюджету не перевищував 3%», – наголосив народний депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова