Іван Крулько: «Нафтогаз» – це багатомільйонна «прокладка», яка паразитує на кожному українцеві

Державна компанія «Укргазвидобування» здатна сама продавати українцям газ власного видобутку замість корупційної прокладки, якою є  НАК «Нафтогаз».

На цьому наголосив  заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ефіру на телеканалі «Прямий».

«Ключ до успіху «Нафтогазу» не у великих менеджерах, які зробили щось добре в Україні. У компанії не видобувають жодного кубометра газу. Вони стали такими багатими і прибутковими, бо накинули ярмо на кожного українця, піднявши у понад 10 разів ціну на газ. І планують робити це знову. Окрім того, прибутки «Нафтогазу» – це транзит газу, додаткова ланка, яку давно потрібно було відокремити від корупційного «Нафтогазу», – зауважив він.

Народний депутат продемонстрував у студії минулорічний аналіз фінансового плану «Нафтогазу» на 2018 рік, який підготував Мінфін. У ньому керівництво компанії передбачило собі 720 млн грн бонусів і середні зарплати по компанії у розмірі – 154 тис грн.

«І це тоді, як українські родини не в змозі платити «драконівські тарифи», і змушені навіть брати кредити, щоб зібрати дитину до школи.  Ось на чому успіх «Нафтогазу» будується», – додав Іван Крулько.

Парламентарій наголосив, що «Батьківщина» та її лідер Юлія Тимошенко виступають проти багатомільйонної корупції у «Нафтогазі» і  «паразитування» на кожному українцеві.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова