Це перемога патріотизму над чорною корупцією, – Юлія Тимошенко про зламану «Батьківщиною» «газову» аферу «Нафтогазу»

Наша команда завадила розкраданню 264 мільярдів бюджетних гривень. Саме таку суму збирався витратити «Нафтогаз» на непрозору схему фінансування закупівлі природного газу на наступний опалювальний сезон.  

Про це повідомила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко на своїй Фейсбук-сторінці.

Під час свого виступу у парламенті лідерка «Батьківщини» оприлюднила інформацію, що підтверджувала  корупційну складову винесеного на розгляд пакета урядових законопроєктів, якими запроваджувалась непрозора схема закупки «Нафтогазом» блакитного палива.

«Нам потрібно відправити всі три законопроєкти на повторне друге читання. Потім створити тимчасову слідчу комісію, яка запросить інформацію про реальний баланс газу та реальні контракти на закупівлю НАК «Нафтогаз» палива в «Укргазвидобування». Порівняємо цей баланс і переконаємось, що із цих 264 мільярдів гривень мінімум 170 мільярдів – це банальне розкрадання державних коштів. У нас із вами є можливість це зупинити», – звернулась лідерка «Батьківщини» до народних депутатів напередодні голосування.

Вона подякувала за державницьку позицію своїм колегам, які не підтримали корупційні закони, та назвала це голосування «перемогою патріотизму над чорною корупцією».

«Вірю, що так само спокійно і конструктивно ми разом із депутатами від різних фракцій зуміємо розробити дійсно професійну схему фінансування закупівлі газу, яка забезпечить необхідні для проходження зими об’єми палива і водночас заощадить гроші, що неабияк потрібні сьогодні Україні для її головної Перемоги!» – резюмувала Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, лідерка «Батьківщини» вважає, що захист людей і зміцнення ЗСУ мають бути пріоритетами роботи Верховної Ради.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова