Іван Крулько: Молодіжні центри мають запрацювати за стандартами Ради Європи

Органам місцевого самоврядування треба дати можливість у правовому полі займатись підтримкою молодіжних центрів, а молодіжним центрам – знаходити позабюджетні можливості, щоб профінансувати свої заходи та проекти.

На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько під час розгляду  законопроекту №6048, співавтором якого він є, на Комітеті з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму.

За словами парламентаря, законопроект «Про внесення змін до деяких законів України (щодо запровадження стандартів Ради Європи для молодіжних центрів і децентралізації роботи молоді» скерований на те, щоб в Україні почали діяти стандарти, які вже успішно працюють у країнах Євросоюзу і які дають можливість молоді розвиватись, показують їй, як знайти себе, розвивати свої навички і долучатись до активного громадського життя.

Іван Крулько нагадав присутнім, що за рекомендаціями парламентських слухань «Ціннісні орієнтири сучасної молоді», затвердженими постановою Верховною Ради, передбачено, що місцеві органи самоврядування повинні сприяти створенню молодіжних центрів та забезпечувати їх належним фінансуванням.

А парламент за цими рекомендаціями має якнайшвидше розглянути й ухвалити проект закону №6048 щодо впровадження стандартів Ради Європи у молодіжній роботі.

Тим більше, як звернув увагу Крулько, текст законопроекту погоджений з усіма профільними відомствами, громадськими організаціями і молодіжним середовищем.

Під час розгляду на комітеті «за» прийняття законопроекту виступили представники Міністерства молоді та спорту, Мінсоцполітики та народні депутати з інших фракцій.

Відтак, Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму рекомендував парламенту ухвалити законопроект №6048 за основу та в цілому з технічними правками.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова