Іван Крулько: Бюджет на 2020 рік не вирішує проблем із тарифами для людей

Запропоноване Юлією Тимошенко підняття рівня соціальних виплат до фактичного прожиткового мінімуму могло б розв’язати тарифну проблему у проєкті бюджету на 2020 рік.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ефіру на «Українському радіо».

Він пояснив, що в запропонованому урядом державному кошторисі передбачено зменшення субсидування на 8 млрд грн. І це при тому, що ціна на газ узимку, за прогнозами експертів, становитиме 12-14 тис. грн.

«Як при зменшенні обсягу субсидій та нинішній ціні на газ уряд планує зберегти кількість субсидіантів на тому ж рівні – риторичне питання», – зауважив парламентар.

Більше того, народний депутат вважає абсолютно неадекватною пропозицію глави «Нафтогазу» Андрій Коболєва купувати газ наперед.

«Ця людина живе у іншій реальності, отримуючи 2 млн грн зарплати на місяць та 260 млн грн премії на рік. Він не розуміє, що звичайні громадяни живуть від зарплати до зарплати і не можуть собі дозволити купити газ наперед, бо отримують зарплату наприкінці місяця і всю її витрачають на харчі та комунальні послуги. Це просто знущання з людей!» – обурився Іван Крулько.

Саме тому, переконаний політик, підняття соцвиплат дозволило б людям платити за тарифами і не залежати від субсидій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова