Ірина Верігіна: Зрив опалювального сезону – це питання національної безпеки країни

На Луганщині люди замерзають у своїх помешканнях.

В Сєверодонецьку зірвано опалювальний сезон. Школи міста закрилися на вимушені канікули, у частини жителів, окрім опалення, відсутня ще й електроенергія.

У мене питання до депутатів Сєверодонецької міської ради: ви били на сполох, коли зрозуміли, що місто залишиться без тепла? Ви хоч раз зібралися на позачергове засідання, звернулися до президента Порошенка з вимогою втрутитися в ситуацію?..

Але ж до опалювального сезону потрібно було готуватися ще з весни! А що в нас влада робить? Ціни на газ заради свого збагачення накрутили, субсидії отримують далеко не всі. Черги в управліннях соціального захисту, зокрема, на Луганщині – величезні. Я спілкувалася з людьми – вони у відчаї і не знають, як їм жити далі!

На жаль, здебільшого при владі у нас не професіонали, а політикани. І це яскраво видно по прифронтовому регіону. Вище керівництво держави грає в політичні ігри з Військово-цивільною адміністрацією: міняють очільників, ставлять непрофесіоналів. Основний критерій – це лояльність до Порошенка.

Я бачу результат господарювання цих посадовців, їжджу по всій Луганщині, доходжу до кожного села і щоразу слухаю про розпач і зневіру людей.

Хіба це не нормально, коли діти з Міловського району ходять до школи в Росію, бо ми не можемо забезпечити нормальні умови для їхнього навчання? Школи у деяких населених пунктах позакривали, автобуса не дали, дороги нема…

Підчас війни – це нонсенс! Це злочин перед людьми, яких кинули тут на поталу, і перед країною, яка на очах втрачає цей регіон.

А зрив опалювального сезону – це вже питання національної безпеки, яке негайно треба вирішувати на найвищому рівні.

Ірина Верігіна, член Політради партії «Батьківщина», голова Луганської обласної парторганізації, Facebook, 14 листопада 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова