Ірина Верігіна: Україна має бути більш жорсткою до країни-агресора Росії

Голова Луганської обласної організації ВО «Батьківщина» Ірина Верігіна переконана, що Україна має бути більш жорсткою до країни-агресора Росії.

Про це вона зазначила в прямому ефірі на телеканалі ZIK, коментуючи заяву міністра інфраструктури Володимира Омеляна про можливе припинення залізничного сполучення з РФ.

За словами Ірини Верігіної, міністр запізнився з такою заявою на декілька років: «Ще з 2014-го року в мене була дуже жорстка позиція щодо Росії, адже це країна-агресор. Тому я вважаю, що ще з 2014-го року потрібно було зупинити будь-які перевезення з РФ, зокрема пасажирські».

Голова Луганської обласної парторганізації нагадала, що Україна перекрила повітряний простір із Росією у 2015 році, і люди знайшли спосіб вилітати до країн Євросоюзу.

«Саме тому я вважаю, що якщо це країна-агресор, потрібно припинити з нею торгівлю та запровадити візовий режим. Росія сьогодні вбиває наших громадян. Ми не можемо загравати з цією країною. Я розумію, що можуть бути економічні збитки від припинення транспортного сполучення, але людський фактор і національні інтереси України повинні бути понад усе», – наголосила Ірина Верігіна.

Вона також звернула увагу на те, що «Укрзалізниця» не має права забувати про Луганщину та Донбас.

«Залізничне сполучення Луганщини з Києвом – жахливе. Найгірший потяг, який існує сьогодні – з Луганської області до Києва. Взяти квитки на нього практично неможливо, санітарний стан цього потяга також є жахливим. Але якщо ми боремося з агресором, то насамперед треба подумати про громадян, які живуть на території Луганської і Донецької областей. Це люди, які постраждали від війни. Там досі чути вибухи гармат», – підсумувала Ірина Верігіна.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова