Порошенко зробить газ дорожчим ще на 35%, якщо зачепиться за крісло, – Ірина Верігіна

31 березня українці мають відповісти самі собі – чи згодні вони з тим, що ціна на газ зросте цього року ще на 35%, чи все ж хочуть, щоб вона зменшилася вдвічі.

Про це заявила член Політради партії «Батьківщина», голова Луганської обласної парторганізації Ірина Верігіна в ефірі телеканалу «Наш».

«Обираючи президента, українцям треба добре думати, за кого голосувати. Чи ми будемо платити на 35% більше за газ, чи на 55% він стане дешевшим», – зауважила вона.

Нагадаємо, що чергова хвиля підвищення ціни на газ для громадян призначена на 1 травня – майже на 16%. Загалом за рік ціна на блакитне паливо дорожачатиме ще на 35%. Водночас кандидат на пост Президента Юлія Тимошенко планує знизити ціну на газ щонайменше удвічі.

«Той кандидат, який гарантує зниження ціни на газ, у своїй роботі системно виконував усі зобов’язання. Коли Юлія Тимошенко була віце-прем’єр-міністром, то навела порядок в енергетиці, і вже через місяць-два віялових відключень електроенергії не стало», – наголосила Ірина Верігіна.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова