Ірина Верігіна: Мир і тарифи – дві речі, якими переймаються луганчани

Мешканців Луганщини, як і зрештою, всіх українців, найбільше хвилює, коли настане мир в Україні та коли знизять тарифи на комуналку.

Потребу миру ми, луганчани, відчуваємо найбільше, бо знаходимося на лінії розмежування. І хоч багато українців забувають, що в країні йде війна, я хочу нагадати: щоденно на території Донбасу ми чуємо стрілянину і наші військові переживають втрати – на передовій є і поранені, і загиблі.

Надзвичайно прикро, що за 5 років війни вимушені переселенці не відчули покращення. Немає державних програм, немає належної соціальної підтримки, не налагоджене мікрокредитування для того, щоб люди могли отримати житло. І дуже боляче, що держава повернулася спиною до тих людей, які обрали Україну, які вирішили жити і працювати на нашій землі…

Я останнім часом об’їздила всю область – була у Сєверодонецьку, Міловому, Станиці Луганській… Для розуміння, що відбувається в області, ми намагаємося доїхати до найменшого села і поспілкуватися там з людьми.

Тарифи на газ – ось що сьогодні є найгострішою проблемою для людей! Вони заледве виживають, люди просто замерзають в оселях. Я вже не раз про це говорила, але ситуація вкрай складна. Дуже багатьом луганчанам цього року просто відмовили в субсидіях, правила надання цих компенсацій стали більш жорсткими. Дуже багато сімей, не маючи нормального заробітку і субсидій, не можуть сплачувати драконівські тарифи від Порошенка.

Коли я розмовляю з людьми на Луганщині: вони кажуть: «Дайте нам нормальні зарплати, дайте нам гідні пенсії, і нам не потрібні подачки ід держави».

Якщо ми встановимо нормальну, обґрунтовану ціну на газ, якщо ми дамо українцям газ вітчизняного виробництва, якщо ми приберемо корупційну складову, то тоді й можна бути встановити посильні для людей тарифи.

Переконана, що після президентських виборів цієї злочинної влади вже не буде, і наша команда на чолі з Юлією Тимошенко зможе налагодити життя країни і покращити життя людей.

Ірина Верігіна, член Політради партії «Батьківщина», голова Луганської обласної парторганізаціїFacebook, 9 лютого 2019р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова