Ірина Верігіна: Керівниками областей стануть люди, особисто віддані Порошенку

Відставку голови Донецької обласної державної адміністрації Павла Жебрівського прокоментувала на прохання телеканалу «112. Україна».

На мою думку, Павло Жебрівський багато зробив для Донецької області. Проте рейтинг президента Петра Порошенка падає, і Жебрівський добре розуміє, що він нестиме відповідальність за проведення президентських виборів у Донецькій області. А рейтингу у чинного президента немає, і голосів за нього тут не буде.

Ми бачимо, що для Донбасу влада майже нічого не робить. Переселенці не мають права голосувати, гроші на Донбас не виділяються…

І взагалі: руйнується система управління державою.

На мою думку, наступником Жебрівського стане той, хто візьме на себе відповідальність за проведення президентських виборів на Донеччині. Загалом, передбачаю, що перед президентськими перегонами багато губернаторів буде змінено.

Керівниками областей, очевидно, стануть люди, особисто віддані Петру Порошенку, ті, які навіть будуть готові фальшувати результати президентських виборів.

Ірина Верігіна, член Політради партії «Батьківщина», голова Луганської обласної парторганізації, Facebook, 11 червня 2018р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова