Ірина Верігіна: Нещастя породжує протести

Не ВВП країни цікавить українців, а особисте щастя і добробут. Таку думку висловила Юлія Тимошенко на Безпековому форумі.

З огляду на результати президентських виборів та непереборне бажання людей прогнати гнилу і зажерливу владу, – важко з цим не погодитися.

Та чи зможе сьогоднішнє перезавантаження влади зробити українців щасливими?

Якщо людина щаслива в своїй країні, то не поїде заробляти гроші за кордон, не буде в знак протесту проти чинної влади обирати примарного президента, абсолютно не поцікавившись його програмою.

Щаслива людина не буде думати, де знайти роботу, в якій школі вчити своїх дітей, де і яким коштом лікуватися, як взяти кредит, щоб забезпечити свою родину житлом…

ООН, складаючи рейтинг життя країн, поступово відходить від показника рівня ВВП на душу населення. Вони ввели показник «індексу щастя людини», за яким Україна сьогодні займає 138 місце з 156 країн.

Це лише маленька ілюстрація причини, чому ми маємо великий рейтинг НЕполітика, шоумена і кандидата в президенти, в собі якого кожен виборець бачить свій ідеал майбутнього керманича держави, приписуючи йому бажані чесноти.

Це Порошенко породив Зеленського. Своєю п’ятирічною діяльністю, офшорами, торгівлею на крові, покриванням корупції, «свинарчуками», невиконаними обіцянками, образами опонентів…

Щиро вірила, що новий відлік для країни почнеться з президентської кампанії. Але доведеться почекати до осені, щоб по справжньому перезавантажили владу в країні.

Бо ми та наші діти гідні кращого життя в нашій Україні.

Ірина Верігіна, член Політради партії «Батьківщина», голова Луганської обласної парторганізаціїFacebook, 12 квітня 2019р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова