Ігор Луценко: Псевдоморальні авторитети – нова технологія влади

На моє переконання, деяких «реформаторів», «молодих правдорубів» спеціально тримають та терплять у владних фракціях.

Байдуже, що вони говорять – вони можуть говорити найгостріші речі та найголоснішу критику. Але найгостріші та найголосніші слова у їх вустах є вигідними владі – бо владі вигідніше, коли ці слова промовляють люди, за своєю суттю нездатні бути альтернативою владі, нездатні до управління, до розуміння того, як керувати державою.

Медіа-опозиція – політики, можливо, у чомусь навіть непогані хлопці, котрі здатні яскраво критикувати владу, бути у центрі уваги, але при цьому їх компетенції закінчуються медіа-сферою.

Не маючи жодного управлінського досвіду і часто навіть не розуміючи потреби вчитися керувати та розуміти, ці політики надзвичайно вигідні владі. На виборах українець голосує боязко, він насправді не любить популістів і підсвідомо вибирає тих, хто здатен розпоряджатися владою, навіть якщо той нечесний. Удавано чесних та відверто некомпетентних людей виборець насправді уникає.

Отож, медіа-опозиція, псевдоморальні авторитети – вдала технологія влади та характерний феномен нашої доби.

«Посмотри им в глаза, а не на прически и бороди» – подивіться на рішення, що вони пропонують. Рішень або нема, або вони неглибокі і непослідовні (спочатку – за Шокіна, потім – різко проти Шокіна), або відверто смішні.

І не варто думати, що Захід не розуміє, що відбувається.

Усі збіги випадкові.

Ігор Луценко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 19 квітня 2016р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова