Григорій Немиря зустрівся з комісаром Ради Європи з прав людини

Сьогодні у Страсбурзі заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету Верховної Ради України з прав людини Григорій Немиря провів зустріч з Верховним комісаром Ради Європи з прав людини Нілсом Муйжнієксом.

Сторони обговорили проект Ради Європи щодо захисту прав і свобод внутрішніх переселенців в нашій державі та співпрацю щодо його виконання, зокрема, у законодавчій сфері, координацію, обмін інформацією та питання пов’язані з інтеграцією внутрішньо переміщених осіб.

«Наш обов’язок – забезпечити права і свободи внутрішніх переселенців. Це наші громадяни, громадяни України», – заявив під час зустрічі Григорій Немиря.

Він також наголосив на важливості усунення протиріч у законодавстві щодо внутрішньо переміщених осіб, на забезпеченні можливості для цих громадян України брати участь у виборах та на необхідності розповсюдження інформації щодо проблем у цій сфері та шляхів їх вирішення.

Крім того, Григорій Немиря та Нілс Муйжнієкс взяли участь у дискусії в межах проекту Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні».

Нагадаємо, що 24-25 травня у Страсбурзі голова Комітету Верховної Ради  України з прав людини Григорій Немиря бере участь у зустрічі високого рівня «Внутрішнє переміщення в Україні: подальші кроки», організованій Радою Європи.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова