Григорій Немиря та Борис Тарасюк зустрілися з Куртом Волкером

Заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря та народний депутат від «Батьківщини», заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Борис Тарасюк провели зустріч зі спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером.

Сторони обговорили політичну та соціально-економічну ситуацію в нашій країні, приділивши окрему увагу питанням ескалації війни Росії проти України та питанням двостороннього співробітництва між США та Україною.

Дискусія відбулася в межах зустрічі Курта Волкера з Головою Верховної Ради Андрієм Парубієм та головами парламентських фракцій.

«Я дуже радий знову повернутися до України. Ми маємо довготермінову стратегію підтримки України, яка включає і сприяння проведенню реформ, і гуманітарну допомогу, і допомогу у сфері безпеки», – сказав спецпредставник Держдепартаменту США з питань України.

Він також наголосив, що дії Росії в районі Керченської протоки є актом агресії проти України та наголосив на необхідності повернення нашій державі захоплених моряків і військових кораблів.

Григорій Немиря подякував Сполученим Штатам за допомогу нашій державі та наголосив на необхідності збереження і посилення політики санкцій проти країни-агресора Росії до встановлення стійкого миру на Сході та повернення незаконно анексованого Криму Україні.

Заступник Голови партії зауважив, що незважаючи на те працює Мінськ чи ні, потрібно забезпечити дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, зокрема гарантування реалізації їхніх виборчих прав та виплату пенсій.

Зі свого боку Курт Волкер наголосив на необхідності дотримання прав і свобод усіх громадян України.

Окрім того, сторони висловили задоволення стосовно постійного обміну думками, комунікації та діалогу між Головою партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко та Куртом Волкером, які базуються на довірі та взаємній повазі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова